HAOS

DESIGN & ARCHITECTURE

Çelik Render_15 - Foto.jpg
TINY HOUSE DESIGNS

Biz NeYaparız

01

TASARIM

02

UYGULAMA

03

ONLINE MIMARLIK HIZMETI

04

DANISMANLIK

05

TINY HOUSE TASARIM, UYGULAMA VE SATISI

Modası geçmiş iç mekanınıza biraz ışık tutacak ve içinde vakit geçirmekten hoşlandığınız bir alana dönüştürecek profesyonel bir uzman mı arıyorsunuz? İster mekanınızın sadece bir odası, ister mekanınızın tamamının tasarımı için bütçenize uygun ve hızlı çözümlerle online iç mimarlık hizmetlerimizden faydalanabilir, veya uygulama dahil daha kapsamlı butik mimari hizmet alabilirsiniz.  Danışmanlık için bize bir e-posta gönderin, randevu oluşturalım ve çalışmaya başlayalım.

ONLINE HİZMETLER

Mobilya 

Mekanınızın fotoğraf ve ölçülerini gönderiyorsunuz, mobilya önerilerini tarafınıza iletiyoruz.

Satınalma Listesi

Mekanınızı yenileyeceksiniz ama neyi nerede bulacağınızı bilemiyorsanız beğendiğiniz ürünlerin fotoğraflarını gönderiyorsunuz, satınalma listenizi sizin için oluşturuyoruz.

3 Boyutlu Plan

2 Boyutlu zemin planını pdf veya dwg formatında gönderiyorsunuz, 3D versiyonunu tarafınıza iletiyoruz.

Aydınlatma

Mekanınızın fotoğraf ve ölçülerini gönderiyorsunuz, uygun aydınlatma tasarımını tarafınıza iletiyoruz.

Malzeme ve Renk Paftası

Mekanınızın fotoğraflarını gönderiyorsunuz, mekanın stilini oluşturacak doğru renk ve malzemelerin yer aldığı şemayı tarafınıza gönderiyoruz.

3 Boyutlu Görselleştirme

Tasarımların, uygulamadan önce malzeme ve renkleriyle 3 boyutlu görselini görmek istiyorsanız, bizimle paylaştığınız bilgiler doğrultusunda 3 boyutlu görseli tarafınıza iletiyoruz.

Dekorasyon

Mobilyalarınızı değiştirmeden, mekan dekorasyonunuza iç mimari dokunuşlar istiyorsanız, aksesuar, duvar boyası, ev tekstili önerilerini tarafınıza iletiyoruz.

Yerleşim Planı

Mevcut planından memnun olmadığınız, kroki ve ölçülerini paylaştığınız mekanın, ihtiyaçlarınıza göre geliştirilen mimari yerleşim planını tarafınıza gönderiyoruz. 

Plan Renklendirme

Mevcut 2 boyutlu kat planlarınızı tarafımıza gönderiyorsunuz, renklendirdiğimiz planı tarafınıza iletiyoruz.

Frank Gehry

Benim için her gün yeni bir şeydir. Her projeye ilk yaptığım projeymiş gibi bir güvensizlikle başlarım. Ter dökerim, bir yola doğru giderim ve çalışmaya başlarım, nereye gittiğimden emin olmadan. Eğer nereye gittiğimi bilseydim, bu işi yapamazdım.

Sorularınız ve Merak Ettikleriniz İçin;

Haos Design & Architecture

Tiny Haos 

az, çoktur

bizi takip edin

  • houzz
  • INSTAGRAM

KURUMSAL

İLETİŞİM

0 (554) 952 25 14

©2018 by Haos Design