"TINY HAOS" Taşınabilir tiny house evleri.


Tiny Haos Logo
Tiny Haos

Minimalizmi ve özgür yaşam felsefesini birleştiren, taşınabilir evler olarak hayatımıza girmiş, Tiny House akımının Türkiye'deki öncü şirketlerinden biri olan TINY HAOS olarak bu akıma katılmak istediğiniz takdirde her adımınızda yanınızda olup size destek olmak için buradayız.




Tekerlekli Tiny House


Sizde sıkılmadınız mı şu yaşanması zor kocaman evlerden, her ay verdiğiniz yüksek kiralardan?

Belki evinizi yanınızda taşıyarak dünyayı gezmek istiyorsunuz, belki de sadece küçülüp sadeleşmeye merak sardınız. Nedenleri ne olursa olsun dünyanın birçok ülkesinde artık insanlar bu küçük evlerde yaşıyorlar. Doğayla iç içe minimal bir yaşam tarzını benimseyen kişiler, bu küçük ama süper kullanışlı evlerde hayatlarını idame ettiriyorlar.

İnsanın doğaya dönüşü, çok da uzak bir hayal değil.




Taşınabilir Tiny House


Tiny Haos ailesi olarak tek bir tip ve modele bağlı kalmayıp, herkesin bütçesine uyacak ve ihtiyaçlarını karşılayacak çelik konstrüksiyon, tekerlekli ahşap konstrüksiyon ve konteynerdan dönüştürdüğümüz modellerimiz, geniş tasarım yelpazemiz ve alanında uzman mimar-iç mimarlardan oluşan profesyonel kadromuz ve teknik ekibimizle her daim hizmetinizdeyiz!



#tinyhouse #tinyhome #tinyhousemovement #tinyliving #tinyhomes #vanlife #cabinlife #tinyhouseonwheels #homeiswhereyouparkit #architecture #tinyhouselife #tinyhousenation #tinyhouseliving #camping #tinyhouses #cabin #diy #travel #tinyhousedesign #interiordesign #tinyhouselove #nature #homeonwheels #design #tinyhousebuild #containerhome #containerhouse #cabinliving #skoolie #bhfyp


43 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör