Render_Römork_16 - Foto.jpg

HARMONIA

-tekerlekli tiny house-

Tiny House

IMG_1459_edited.jpg

SATIN AL

SATIN ALMAK İSTİYORUM

IMG_1283.JPG

KİRALA

KİRALAMAK İSTİYORUM

Yüksek kiralar, elektrik-su-doğalgaz faturaları, aidatlar ödemeden, orta sınıf bir otomobil fiyatına ev sahibi olmak ister misiniz?

Her türlü bütçeye uygun, ister ev, ister otel, ister ofis olarak kullanabileceğiniz, farklı yapı seçenekleri ile istediğiniz yerde konumlandırabileceğiniz minik evinizi, sizi hiçbir inşaat-yapı süreci ile uğraştırmadan, fabrikamızda üretip adresinize teslim ediyoruz. Standart modellere bağlı kalmadan size özel tasarım imkanı, 15-18-21-28 m2 seçenekleri ile, isteğinize göre yerinde kurulum, fosseptik çukuru, güneş paneli seçenekleri ile, bugün sipariş verin, yurtiçine en geç 45 gün içinde adresinize teslim edelim. Fiyatlar ve daha fazla bilgi için bizi arayın, ya da iletişim formunu doldurun ve biz sizi arayalım. 

Avantajları Nelerdir?

FİYAT

Yalnızca 110 bin tl'den başlayan fiyatlarla. orta sınıf otomobil fiyatına full donanımlı bir tiny house sahibi olabilirsiniz.

4 MEVSİM

Coğrafi konuma göre tasarlanmış yalıtım sistemi ve izolasyonları ile dört mevsim kullanmanıza uygun tiny house üretir.

EV KONFORU

Tiny Haos minik evlerinde, kaliteli malzemeleri ve sunduğu ferah yaşam alanı ile evinizden farklı hissetmeyeceksiniz. Evinizden tek farkı boyutu!

DOĞA

Tekerlekli veya taşınabilir evinizi istediğiniz bölgeye ve arsaya konumlandırarak, şehir hayatından kaçabileceğiniz, doğayla iç içe konaklama imkanına sahip olursunuz.

PAYLAŞIM

Mobil olması sebebiyle, sevdiklerinizle birlikte bir tiny house sahibi olarak, tatillerinizi dönüşümlü planlayıp, farklı yerlerde paylaşımlı kullanabilirsiniz.

ÇEVRE DOSTU

Minimal yaşamın bir avantajı da, elektrik-su-yakıt tüketimlerinizi minimuma indirerek çevreye ve doğaya destek olursunuz.

OPSİYON

Tecrübeli mimar ve iç mimar kadromuz sayesinde, tek bir modele bağlı kalmadan tiny house siparişinizde tasarım ve fiyat opsiyonlarından

faydalanabilirsiniz.

ÖZGÜR

İster tekerlekli, ister sabit ev olsun, araziye bağlı olmaması sebebiyle, istediğiniz zaman başka yere taşıyarak, tüm dünyayı arsanız haline getirebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

nakliye

Tekerlekli evinizi çekmek için uygun aracınız yoksa, ya da sabit evinizin nakliye işleriyle uğraşmak istemiyorsanız, lojistik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

altyapı 

Tiny Haos'unuzu park etmek istediğiniz yerde altyapı çalışmaları için bizden destek alabilirsiniz.

Örn: Zemin hazırlığı, fosseptik çukuru, su ve elektrik bağlantıları.

parkıng

Evinizi sürekli kullanmayacaksanız, tesisimizde uygun fiyatlarla park yeri kiralayabilirsiniz. İstediğiniz zaman gezip, geri bırakırsınız.

arsa

Tiny House almak istiyor fakat arsanız yok ve nereden arsa alacağınıza karar veremiyorsanız, uzman iş ortaklarımız ile arsa danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.