HAKKIMIZDA

Haos Design & Architecture Proje İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Tasarım, Mimarlık ve Danışmanlık Ofisi

Tiny Haos 

Tiny House Tasarım ve İmalat

Haos Design & Architecture, İç Mimari Tasarım, Projelendirme ve Uygulama, Tiny House (Minik Ev) Tasarım, Uygulama ve Satış Hizmetleri, Online Mimarlık Danışmanlık Hizmetleri ve Mimari Görselleştirme alanında uzmanlaşmış İstanbul merkezli bir şirkettir. 

     

     Biz, minimalizmi ve özgür yaşam felsefesini birleştiren, taşınabilir evler olarak hayatımıza girmiş, Tiny House akımının Türkiye'deki öncü şirketlerinden biri olan TINY HAOS, alanında uzman mimar-iç mimarlardan oluşan profesyonel kadromuz ve teknik ekibimizle her daim hizmetinizdeyiz.

     İç mimarlık; bütün yaratıcı öğelerin bir arada toplanarak bir mekan tasarlama sürecine verilen addır, işlevsellik ve görsel ambiyansın en şık biçimde kombine edilerek kullanılmasıdır. Mekanlarınızın tasarım sürecinde tüm materyalleri kullanırken, estetik, pratik ve teknik bilgilerimizle (renk, ışık, biçim gibi görsel faktörler, doku, yüzey, şekil, gibi dokunsal faktörler, gürültü yada yankı gibi işitsel faktörler) size en mükemmel hizmeti sunmaktayız. İç mekan tasarımlarınız yapılırken aynı zamanda mekanda kullanılacak olan mobilya, perde, halı, zemin kaplamaları, cam, metal, demirbaşlar ve sanat eserleri, aydınlatma, boya, duvar kaplamaları ve aksesuarlar seçimleri ile sizin beklentileriniz bizim önerilerimizle en doğru sonuçlara ulaşırız. 

     Sanat ve mimarlık tarihindeki tasarım stillerine hakim olarak estetik bir bakış açısı ile mekanlarınızı hayalinizdeki gibi biz tasarlayalım siz keyfini sürün.

 

Kurucu / İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı

A.Zülal Çakıcı